Turnaj Centra Paraple se letos odehrál na Cihelnách

Novinky z Cihelny

Již 8. ročník turnaje Centra Paraple se letos odehrál na Cihelnách. innogy Golf pro Paraple se konal v neděli 27.8.2017 v Golf&SPA Resortu Cihelny. Turnaj přinesl 221 748 Kč na pomoc vozíčkářům s poškozením míchy.

Finanční prostředky budou použity k zajištění služeb Centra Paraple - sociální rehabilitace a odborného poradenství pro lidi s poškozením míchy a jejich rodiny.
 
 
Každý rok v důsledku úrazu nebo onemocnění dojde k poškození míchy a k ochrnutí asi u 250 lidí. Téměř 1/3 z nich se stane novými klienty Centra Paraple. Ročně využívá pomoc Centra asi 1400 lidí z celé republiky. Centrum Paraple může díky podpoře veřejnosti pomáhat lidem na vozíku a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.
 
 
Do krásného prostředí Golf&SPA Resortu Cihelny zavítalo 44 golfistů včetně několika známých osobností z oblasti kultury a zdravotnictví. Kromě Marka Ebena, který celou akcí provázel a je zároveň jejím patronem, pozvání přijali Jiří Bartoška, prof. PaeDr. Pavel Kolář, výkonný ředitel MFF KV Kryštof Mucha a herečka Jana Švandová. 
 
Turnaj se hrál systémem Texas scramble čtyřčlenných flightů.
 

Výsledky turnaje:

1. místo, 62 ran (-8) - Klouda V., Klouda P., Junger J., Grund M. (tým Passerinvest Group)
2. místo, 63 ran (-7) - Košťál J., Bambousek P., Javorská E., Motlík J. (složený tým Cinestar, 4h production, Golf&SPA Resort Cihelny)
3. místo, 64 ran (-6) - Lukášek P., Tesař L., Hrabák J., Škoch T. (tým DB Schenker)
 
Veliký obdiv si zaslouží paragolfista Pavel Bambousek, se kterým jsem měl čest hrát. Dokáže s oběma svými handicapy hrát skvělý golf. Rozhovor s Pavlem Vám nabídneme v budoucnu.
 
Vydáno: 30.Srp.2017 Lokalita: Karlovarský kraj Golfové hřiště: Cihelny Autor: Jan Košťál