První turnaj WEGC & GC OPEN v Mladé Boleslavi již 1.5.

Novinky z Mladá Boleslav

Vážené golfistky, vážení golfisté, hrajeme ve státní svátek za všednodenní fee! Turnaj je otevřený všem.

Letošní série navazuje na oblíbené turnaje z Golfcourses tour, které pod hlavičkou portálu www.golfcourses.cz pořádáme již 10 let. Zajistili jsme Vám výhodná fee na jednotlivých hřištích a zajímavé ceny. V ceně startovného je i administrace turnaje, oběd a svačina do bagu. Bude se hrát na 5 hřištích, turnaje jsou otevřené. Na každém turnaji budou v každé kategorii vyhlášena první tři místa a po skončení celé série pak bude na závěrečném turnaji vyhlášen celkový vítěz, který obdrží cenu od jednoho z hlavních partnerů. Celkovým vítězem se stane ten, kdo nasbírá během celé tour nejvyšší součet stablefordových bodů bez ohledu na počet turnajů, kterých se zúčastnil.
 
Letošní turnajovou sérii zahájíme na hřišti, které je díky svému layoutu a velkému hernímu prostoru velmi přívětivé a z kraje sezony umožňuje dosáhnout slušných výsledků. Kromně toho se za poslední dva roky trochu proměnilo - na hráče čekají nové vodní překážky... Zde je jedna na pětiparu č. 3:
 
Postupný start je zárukou poklidného vplutí do hry. Vložené soutěže určitě nebudou chybět a po vydařeném kole bude následovat zasloužená odměna od mistrů zdejší kuchyně.
Těšíme se na Vás!
Gollfcourses.cz tým

Propozice:

08:00 - 09:30 hod.:     registrace hráčů
09:45 hod.:                 zahájení 
od 10:00 hod.:            postupný start z jamky č. 1
Kategorie:                  HCP 0-18 a 18,1-54
Herní systém:             stableford
Odpaliště:                  muži - žlutá, ženy – červená
Stravování:                 svačina do bagu, oběd po hře
 
Zvýhodněné green fee: 900 Kč + startovné: 450 Kč (člen WEGC platí startovné: 300 Kč), hráči, kteří nehradí fee (volná fee, členové GCMB, ČGK v denním limitu apod.) platí +100 Kč na administraci.Poplatky se hradí na recepci takto: Green fee hotově nebo kartou, startovné pouze hotově.
Přihlásit se můžete na ČGF nebo na recepci klubu.
 

 

Vydáno: 22.Dub.2018 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mladá Boleslav Autor: Jan Košťál