Nezapomenutelný pobyt

Novinky z Čeladná

Designový čtyřhvězdičkový MIURA hotel leží v srdci Beskyd, na Čeladné, přímo na 7 fairwayi golfového hřiště, kde se konala evropská část PGA Tour „Czech open“.

Rafinovaný hotelový design zajišťuje jedinečnost každé služby, kterou hotel nabízí a předává tuto originalitu a pocit individuality dále všem svým klientům.

Hotel, oceněný mnoha architektonickými cenami, je prošpikován uměním světové kvality a nabízí klientům doslova ubytování v umělecké galerii. K dispozici nabízí 44 pokojů, včetně unikátní MIURA suite vybavené audio technikou Bang & Ollufsen, restauraci se světovou gastronomií a kongresové sály s moderní technikou. Na hosty čeká také unikátní SPA, jež je skutečným místem oddychu, kde můžete odložit starosti a načerpat energii. Nechejte se hýčkat rukama hotelových masérů, navštivte saunový svět a relaxujte v klidu MIURA SPA oceněného jak nejlepší hotelové evropské SPA roku 2011.

Pouze hosté Miura hotelu mohou využít jedinečnou nabídku 30% slevy z aktuální pultové ceny golfových fee (Čeladná Old Course, Čeladná New Course, Ostravice.

Přijeďte či přileťte /hotelový heliport k dispozici/ ochutnat hotelové služby a dejte se pohltit neotřelostí a specifičností ART & Design Miura hotelu.

Informace a kontakty naleznete na www.miura.cz

Vydáno: 06.Srp.2012 Lokalita: Moravskoslezský kraj Golfové hřiště: Čeladná Autor: golfcourses-cz