Na Hluboké bude v neděli 3. letošní Junior Golf Cup

Novinky z Hluboká nad Vltavou

Rádi bychom Vás pozvali na další turnaj ze série Junior Golf Cup, který se koná v neděli 22.6.2014. Více informací naleznete na našich stránkách www.golfhluboka.cz, nebo na serveru ČGF.

V rámci pravidelných nedělních dětských turnajů a také k oslavě Dne dětí se v neděli 1.6.2014 konal letošní druhý Junior Golf Cup 2014, turnaj určený dětem všech hracích úrovní.

Každé dítě při registraci do tohoto turnaje obdrželo svačinu do bagu, aby mu v průběhu turnaje nedošly síly. Poté se děti společně s organizátorem Jiřím Filipem odebraly na veřejné 9 jamkové hřiště. Turnaj odstartoval v 10.00 hod. Pečlivý Jiří Filip dohlížel na všechny děti a přejížděl od jednoho flightu k druhému a děti motivoval k lepším výkonům.

Většina dětí došla již kolem poledne, přemístily se na terasu, kde už je očekávali netrpěliví rodiče. V tomto parném dni byla pro ně jistě největší odměnou zmrzlina.

Poté se konalo vyhlášení výsledků. Vyhlašovalo se ve dvou kategoriích – začátečníci a pokročilí. Každý účastník dostal jako odměnu medaili a pro vítěze byly připraveny poháry, které si nadšené děti s rozzářenými očky odnesly domů a jistě se z něj radovaly po zbytek dne.

Text a fotografie: GK Hluboká nad Vltavou

Vydáno: 18.Čer.2014 Lokalita: Jihočeský kraj Golfové hřiště: Hluboká nad Vltavou Autor: golfcourses-cz