Na handicap nehrajeme - charitativní golfový turnaj pro Centrum Paraple letos již posedmé

Novinky z Kunětická Hora
Ve středu 6. května 2015 se v Golf Resortu Kunětická Hora u Pardubic uskutečnil Era golfový turnaj pro Centrum Paraple. Již 7. ročník charitativního turnaje se hrál tradičně pod patronátem Marka Ebena. Díky firmám a partnerům, jež turnaj podporují, vynesl v minulých ročnících dohromady přes 3 miliony korun. V roce letošním přispěli firmy i jednotlivci částkou 371 100 Kč.

Výtěžek turnaje bude opět věnován na podporu služeb poskytovaných v Centru Paraple – rehabilitačním a poradenském centru, které pomáhá už přes 20 let vozíčkářům ochrnutým po poškození míchy a jejich rodinám najít cestu dál.

Hráče přivítal Marek Eben, patron charitativního golfového turnaje pro Centrum Paraple. Flight ve složení Marek Eben a Jana Doleželová, Miss ČR 2004, Ivana Chvátalová, sportovní moderátorka České televize a kněz a moderátor Zbigniew Czendlik. Novinkou turnaje byla účast hráčů České golfové asociace handicapovaných v čele s jejím prezidentem Miroslavem Lidinským.

Pavel Bambousek využívá při hře paragolfer, pomůcku vhodnou pro vozíčkáře.

Předávání cen moderovala Ivana Chvátalová, sportovní moderátorka České televize. Ceny vítězům předala Margita Pištorová, ředitelka Centra Paraple.

Vítězem letošního turnaje se stal flight č. 4: Petr Průcha, Rostislav Horáček, Olga Syková, David Hronek.

2. místo získal flight č. 3: Jan Stopka, Petr Ševčík, Luděk Čermák, Marek Novotný.

3. místo připadlo flightu č. 2 ve složení: František Klufa, Jiří Žemlička, Otakar Bobko, Simona Klufová.

Více na: www.golfproparaple.cz


Vydáno: 13.Kvě.2015 Lokalita: Pardubický kraj Golfové hřiště: Kunětická Hora Autor: golfcourses-cz