KRUMLOVSKÝ PŘEHLED - 1/2012

Novinky z Český Krumlov

 

Už jenom několik málo hodin nám zbývá k otevření 7.golfové sezóny v našem resortu, a tak nám dovolte, abychom vás všechny touto cestou informovali o připravených změnách, novinkách a plánech pro golfový rok 2012. Na samém začátku naší souhrnnější zprávy vám všem přejeme dostatek času na golf, milé spoluhráče do flightů, žádné spory nad golfovými pravidly a splnění všech vašich přání - i těch negolfových.

1. ČLENSTVÍ 2012 - znovu připomínáme všem našim členům, že je nutné do 31.3. uhradit vybraný členský příspěvek pro letošní sezónu. Volby máte dvě - členství BASIC za částku 3000 Kč se kterým jsou svázané výhodnější ceny green fee na domácím hřišti na Svachovce + vyjednané slevy na partnerských hřištích, členství STANDARD za cenu 14000 Kč (cena pro dospělého hráče), ve kterém je zahrnuté neomezené green fee na našem domácím hřišti.

Vybrané členství je splatné na bankovní účet 214704521/0300 nebo v hotovosti na recepci klubu (platba kartou není možná). Děkujeme všem členům, kteří již platby zaslali a ostatním připomínáme, že platba členství je nedílnou součástí golfového života a děkujeme, že na to nezapomenete při nejbližší příležitosti návštěvy klubu nebo placení přes vaše bankovní účty.

ČLENSKÉ KARTIČKY 2012 budou k vyzvednutí proti potvrzení o platbě od 23.3. na recepci klubu. Členům mimo region je začneme rozesílat v následujícím týdnu.

2. VÝHODY PRO ČLENY KLUBU - v letošním roce přicházíme s několika novinkami, které by vám měly udělat při vaší návštěvě na Svachovce radost:

- pronájem golfové bugyny bude zvýhodněné na částku 400 Kč (ostatní hráči budou letos platit 600 Kč)

- vašich přátelům, kteří nejsou členy klubu a půjdou společně s vámi ve flightu, budeme účtovat stejnou cenu za green fee, jako kdyby členy našeho klubu byli (tzn. ve všední den uhradí 400 Kč, od pátku do neděle + svátky částku 600 Kč) - tato cena již nelze kombinovat s jinými výhodami

- výhodnější green fee pro členy - SUNSET FEE - pro vaše pozdní odpolední návštěvy hřiště jsme připravili výhodnější cenu green fee - 2 hodiny před západem slunce (přesný čas je denně určován odbavovacím systémem TeeTime) vám bude účtována cena 300 Kč/fee (děti, studenti + senioři - 200 Kč). Odbavení za tuto cenu bude možné až v daný čas přímo přes náš systém - není možné si fee zakoupit v dřívější dobu - děkujeme za pochopení!

3. PARTNERSKÁ HŘIŠTĚ - postupně aktualizujeme seznam hřišť, se kterými i v letošní sezóně spolupracujeme na užší bázi. A tak vás můžeme touto cestou pozvat na hřiště Plzeň - Dýšina, kde letos získáte k zakoupenému green fee v plné výši druhé fee zdarma. Stejnou výhodu si můžete po roční pauze vyzvednout i v golfových resortech Písek a Telč.

Jako člen Asociace majitelů golfových hřišť budeme i v dalších týdnech vyvíjet maximální úsilí k tomu, abyste si mohli stejnou výhodu vyzkoušet i na dalších resortech.

Seznam ostatních partnerských hřišť je uveden v přehledu na titulní straně www.golfck.cz - horní lišta zálozek, hřiště rakouská budou postupně doplňována.

4. JARNÍ PRÁCE NA HŘIŠTI - ČÁSTEČNÉ OMEZENÍ HRY V PRVNÍCH DNECH SEZÓNY 2012 - až se v nejbližších dnech vydáte na hřišti, uvidíte další změny, ke kterým došlo v zimní přestávce. Kompletně se předělalo odpaliště jamky č. 2 vč. vyčištění rybníčku u hráze. Z tohoto důvodu bude po dobu cca 10 dní uzavřeno odpaliště za vodou a tato jamka se začne hrát z odpaliště provizorního - tj. z pohledu od greenu před vodní překážkou - jamka se výrazněji zkrátí, ale i tak bude velmi obtížné zahrát ji první ranou na green. Toto dočasné uzavření odpaliště bude platit do 13.4.

První týden budou také uzavřená klasická odpaliště - vaši první golfovou ránu sezóny, ale samozřejmě i na jednotlivých jamkách, odehrajete z kamenů umístěných vedle odpališť. Věříme, že budete toto omezení akceptovat - a děkujeme za to. Do doby plného zprovoznění hřiště budou platit výhodnější ceny green fee.

Poslední větší úpravy jsou okolo drivingu - prostor pod vydavačem míčků a přístup na horní část drivingu - omlouváme se za dočasnou komplikaci, ale finální podoba se vám bude určitě líbit.

Než vás všechny přivítáme na prvních golfovém turnaji této sezóny bude hřiště připraveno k vaši plné spokojenosti - alespoň pro to uděláme maximum.

4. KALENDÁŘ GOLFOVÝCH TURNAJŮ + PRVNÍ POZVÁNKY - jak jste si mnozí na našich stránkách všimli, je již aktualizován kalendář turnajů pro letošní sezónu vč. naplánovaných klubových turnajů, kam bychom vás všechny moc rádi pozvali. Hned ten první - KRUMLOVSKÝ SKOKAN 2012 startuje již za 14 dní - přihlásit se může pouze 82 hráčů, tak jestli v sobotu 14.4. nemáte důležitější program, přijeďte společně s námi oprášit své golfové rány a vše, co jste přes zimu nezapomněli ... I letos bude po každém turnaji tombola a z prvních 6ti turnajů budeme letos losovat tzv. hlavní tombolu o mobilní telefon SAMSUNG GALAXY II. Všechny turnaje už jsou vypsány na www.cgf.cz a také uloženy na našich webových stránkách - pro váš jednodušší způsob přihlašování do turnajů.

Prvním vrcholem letošní sezóny bude 6.ročník SGA, který letos startuje 5.7. ve čtvrtek a končí v neděli 8.7. - opět pouze pro 80 hráčů, kteří se přihlásí přes ČGF nebo náš klub. Mistrovství našeho klubu je pak naplánováno na 3.záříjový víkend - i tento prestižní turnaj na rány by vám letos neměl ujít. A závěr sezóny bude patřit jako každý rok prasátkům ... letos jsou klíčovými datumy 20.10., 27.10. a  3.11.

Zajímavý turnaj se odehraje v pondělí 30.dubna - bude předvečer čarodějnic, takže bychom vás opět rádi pozvali na stavění májky, grilování a také zahajovací disco sezóny pod taktovkou Radka Bulanta.

5. FEE+BUGYNA - KOMBI - novým balíčkem sezóny pro všechny hráče bude také kombinace green fee + bugyna. Ve všední den za 900 Kč, o víkendu za 1200 Kč získají hráči zapůjčení golfové bugyny + 1 x green fee. Cena druhého fee (a dalšího pro spoluhráče ve společném flightu) bude stanovena dle ceníku, na tento balíček se žádné jiné výhody poskytovat nebudou vyjma slevy pro držitele MEDICAL PASSu, kteří k  nám jezdí trénovat a hrát - tito hráči získají slevu na balíček ve výši 50%. Jsme velmi hrdi, že jsme byli zařazeni do seznamu partnerů České golfové asociace hendikepovaných (www.czdga.cz), tento náš dárek je pouze zlomkem toho, co můžeme pro naše kamarády se zdravotním postižením na golfu udělat. Naši pozorní čtenáři aktualit si určitě vzpomenout, že členem našeho klubu a současně i držitelem Order of Merit 2011 (kat.D) na evropské úrovni. Ještě jednou gratulujeme a všem klukům z CZDGA přejeme hodně úspěchů v letošní sezóně.

6. DĚTSKÉ GOLFOVÉ ŠKOLIČKY 2012 - od sez. 2012 přicházíme s tímto dětským programem:

- poplatky za všechny děti docházející do našich školiček zůstane na stejné výši jako v předchozích obdobích - tj. na částce 100 Kč/lekci

- roční neomezený vstup na hřiště vč. členství je stanoven pro děti, které se pravidelně účastní našich golfových školiček ve výši 1500 Kč (platí pro sezónu 2012)

- všechny děti a mládež, kteří úspěšně složili hendikepové zkoušky a mají přidělen klubový hendikep 54, budou pokračovat ve výuce s našimi trenéry vždy v úterý od 16,00 hod a od 17,30 hod

- děti, které k nám docházeli ve čtvrtek prvním rokem výuky, budou v tomto termínu pokračovat dále a budou se postupně připravovat na složení klubové hendikepové zkoušky

- pro úplné nováčky hledáme nejvhodnější termín, který bude vyhovovat rodičům a dětem (s ohledem na již probíhající kroužky) - děkujeme rodičům a dalším rodinným příslušníkům, kteří chtějí přihlásit do našich školiček další děti, aby nám dali co nejdříve vědět na adresu recepce@golfck.cz

- v době letních prázdnin pokračujeme ve výuce dále - prosíme rodiče, aby nám včas nahlásili, zda chtějí děti do školiček dávat!

PRÁZDNINOVÉ AKCE S TRENÉRY KLUBU:

- pobyty s doprovodem rodičů nebo prarodičů - sobota 30.6. - středa 4.7.2011 (je připraveno hlavně pro děti mimo náš region)

- prázdninová školička - děti/mládež docházející pravidelně do našich kurzů - pondělí 27.8. - pátek 31.8.2011 - denně od 8,30 - 17,00 hod

Letní tábor, který u nás probíhal v srpnu si můžete přiblížit na fotkách uložených na tomto odkaze: http://gcck.rajce.idnes.cz/DETSKA_PRAZDNINOVA_SKOLICKA_-_SRPEN_2011

GOLFOVÉ JARO NA SVACHOVCE ZAČÍNÁ V PÁTEK 23.3. - buďte u toho a přijeďte si odpálit vaše první letošní míčky pod slunečními paprsky - i letos začíná sezóna krásným počasím, tak je škoda plánovat první golf až na duben ... Těšíme se na vás!

Novinky

I letos si ve Mstěticích připravili prázdninovou nabídku zvýhodněných her a dalších akcí. Malou ochutnávkou je například Sunset fee za 790,-Kč, dítě za 1,-Kč při doprovodu držitele Prague Golf Card, sleva 30% pro hosta člena GCM a nebo koš míčků na driving...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Hřiště s dlouhou tradicí, která na každého golfistu zapůsobí jak ve virtuálním světě neboli v podobě webových stránek klubu, tak při vstupu do klubovny a následně i na hřiště.  Každého golfistu i negolfistu zde přivítá velmi příjemné prostředí s...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Vysočina Golfové hřiště: Svratka
Golfové hřiště Dobrouč se rozkládá nedaleko Ústí nad Orlicí v Orlických horách a je precizně zasazeno do malebné krajiny. Rodinný projekt dospěl k závěru a stojí před námi krásné 18 jamkové hřiště z pera Jakuba Červenky, se kterým jsme, nejen o Dobrouči,...
Vydáno: 27.06.2020 Lokalita: Pardubický kraj Golfové hřiště: Dolní Dobrouč
Golf Academy Mstětice pořádá o letních prázdninách PŘÍMĚSTKÉ TÁBORY pro děti. Více informací na academy@golfmstetice.cz
Vydáno: 21.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Tak jako bájný Fénix i hřiště na Štiříně doslova vstalo z popela a kvalita místních greenu, odpališť a fairwayí je na takové úrovni, na které za dlouhé roky, co jsem zde členem, snad nikdy nebylo. Bože! Konečně kompletně vymizely ty zelené rohože...
Vydáno: 18.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Štiřín
Poté co byla v roce 2017 zavřena Nová Amerika se všichni báli, které hřiště bude další na řadě, po třech letech je to tu, končí devítijamkové hřiště Klášter Teplá v Karlovarském kraji. Tuto smutnou zprávu se můžete dočíst na webových stránkách hřiště,...
Vydáno: 26.05.2020 Lokalita: Karlovarský kraj Golfové hřiště: Teplá
Od úterý 28.4. rozšiřujeme naše HAPPY HOURS o "Úterní partičku".   K již zavedenému Twillight fee, kdy každý den po 16 hodině můžete hrát se slevou 50%, nabízíme každé úterý hru na 18 jamek za 490 kč.      
Vydáno: 29.04.2020 Lokalita: Liberecký kraj Golfové hřiště: Malevil
Vážení členové Ringhoffer Golf Clubu, rád bych Vás informoval o termínu otevření golfového hřiště ve Štiříně.   Počasí se ze zimy přehouplo ze dne na den do léta, a tak je čas Vám sdělit jaká je situaci na hřišti. Jak jistě všichni víte vichřice...
Vydáno: 10.04.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Štiřín

Stránky

Stránky

Vydáno: 22.Bře.2012 Lokalita: Jihočeský kraj Golfové hřiště: Český Krumlov Autor: golfcourses-cz