Jen tak mimochodem, ....(2)

Novinky z München-Eichenried

 Dnes se ptáme Korbiniana KOFLERA, ředitele společnosti Golfclub München Eichenried GmbH & Co.KG, která provozuje proslulé hřiště v Eichenriedu, poblíž Mnichova. Koná se zde, mimo jiné, jeden z nejprestižnějších turnajů evropské PGA TOUR: BMW INTERNATIONAL OPEN. Je výborným golfistou, momentální HCP je 4.


    
Foto: golfcourses.cz 

 
: .... co Vás na golfu nejvíc štve?
Korbinian KOFLER: Pomalá hra. Když jsou hráči bezohlední k ostatním a zdržují hru. A samozřejmě, když po sobě nevypichují na greenech a nevracejí zpět vyseknuté divoty na fervejích.
 
: .... co si na golf berete s sebou kromě nezbytného vybavení? Nebo jinak. Jakou největší zbytečnost bychom ve vašem bagu našli?

Korbinian KOFLER:  Nic. Jen to, co je nezbytně nutné. Nosím bag na zádech, takže jsem jeho obsah zefektivnil.

: .... jaký máte hendikep?

Korbinian KOFLER:  Teď je to špatné. Je moc práce a není čas trénovat. Takže jsem postupně zhoršoval z 0 na současných 4. Takže, nic moc. (úsměv)  

: .... kdo vyhraje Ryder Cup 2010?

Korbinian KOFLER:  Přeji vítězství Evropě.

: .... to chápeme, ale tak otázka nezněla. Chceme znát Váš tip na vítěze. Ale dá se  již z Vaší předcházející odpovědi vytušit.

Korbinian KOFLER:  Samozřejmě, zvítězí Evropa!

: .... jaké šance má podle Vás Německo na pořádání Ryder Cupu v roce 2018? Česko tu šanci nemá, tak bychom to přáli vám, máme to sem přeci jen blíž než do Walesu! 

Korbinian KOFLER:  Přidělení Německu bych velmi uvítal. "Wittelsbach projekt" je ideální pro golf v regionu, ale je podmíněn státní podporou, která mu chybí. A bez toho to nefunguje. Z toho pohledu má výhodu  kandidatura Francie, protože její vláda podporuje projekt.

: .... jak se Vám líbí naše stránky?

Korbinian KOFLER:  Líbí. Mimo jiné i to, jak přibližujete vaší golfové veřejnosti hřiště v sousedních zemích, kam si mohou „na otočku“ zajet zahrát osmnáctku a ještě se i v ten samý den v klidu vrátit domů.

 

 

 

Novinky

I letos si ve Mstěticích připravili prázdninovou nabídku zvýhodněných her a dalších akcí. Malou ochutnávkou je například Sunset fee za 790,-Kč, dítě za 1,-Kč při doprovodu držitele Prague Golf Card, sleva 30% pro hosta člena GCM a nebo koš míčků na driving...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Hřiště s dlouhou tradicí, která na každého golfistu zapůsobí jak ve virtuálním světě neboli v podobě webových stránek klubu, tak při vstupu do klubovny a následně i na hřiště.  Každého golfistu i negolfistu zde přivítá velmi příjemné prostředí s...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Vysočina Golfové hřiště: Svratka
Golfové hřiště Dobrouč se rozkládá nedaleko Ústí nad Orlicí v Orlických horách a je precizně zasazeno do malebné krajiny. Rodinný projekt dospěl k závěru a stojí před námi krásné 18 jamkové hřiště z pera Jakuba Červenky, se kterým jsme, nejen o Dobrouči,...
Vydáno: 27.06.2020 Lokalita: Pardubický kraj Golfové hřiště: Dolní Dobrouč
Golf Academy Mstětice pořádá o letních prázdninách PŘÍMĚSTKÉ TÁBORY pro děti. Více informací na academy@golfmstetice.cz
Vydáno: 21.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Tak jako bájný Fénix i hřiště na Štiříně doslova vstalo z popela a kvalita místních greenu, odpališť a fairwayí je na takové úrovni, na které za dlouhé roky, co jsem zde členem, snad nikdy nebylo. Bože! Konečně kompletně vymizely ty zelené rohože...
Vydáno: 18.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Štiřín
Poté co byla v roce 2017 zavřena Nová Amerika se všichni báli, které hřiště bude další na řadě, po třech letech je to tu, končí devítijamkové hřiště Klášter Teplá v Karlovarském kraji. Tuto smutnou zprávu se můžete dočíst na webových stránkách hřiště,...
Vydáno: 26.05.2020 Lokalita: Karlovarský kraj Golfové hřiště: Teplá
Od úterý 28.4. rozšiřujeme naše HAPPY HOURS o "Úterní partičku".   K již zavedenému Twillight fee, kdy každý den po 16 hodině můžete hrát se slevou 50%, nabízíme každé úterý hru na 18 jamek za 490 kč.      
Vydáno: 29.04.2020 Lokalita: Liberecký kraj Golfové hřiště: Malevil
Vážení členové Ringhoffer Golf Clubu, rád bych Vás informoval o termínu otevření golfového hřiště ve Štiříně.   Počasí se ze zimy přehouplo ze dne na den do léta, a tak je čas Vám sdělit jaká je situaci na hřišti. Jak jistě všichni víte vichřice...
Vydáno: 10.04.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Štiřín

Stránky

Stránky

Vydáno: 02.Srp.2014 Lokalita: Německo / Germany Golfové hřiště: München-Eichenried Autor: admin