Jen tak mimochodem, ....(2)

Novinky z München-Eichenried

 Dnes se ptáme Korbiniana KOFLERA, ředitele společnosti Golfclub München Eichenried GmbH & Co.KG, která provozuje proslulé hřiště v Eichenriedu, poblíž Mnichova. Koná se zde, mimo jiné, jeden z nejprestižnějších turnajů evropské PGA TOUR: BMW INTERNATIONAL OPEN. Je výborným golfistou, momentální HCP je 4.


    
Foto: golfcourses.cz 

 
: .... co Vás na golfu nejvíc štve?
Korbinian KOFLER: Pomalá hra. Když jsou hráči bezohlední k ostatním a zdržují hru. A samozřejmě, když po sobě nevypichují na greenech a nevracejí zpět vyseknuté divoty na fervejích.
 
: .... co si na golf berete s sebou kromě nezbytného vybavení? Nebo jinak. Jakou největší zbytečnost bychom ve vašem bagu našli?

Korbinian KOFLER:  Nic. Jen to, co je nezbytně nutné. Nosím bag na zádech, takže jsem jeho obsah zefektivnil.

: .... jaký máte hendikep?

Korbinian KOFLER:  Teď je to špatné. Je moc práce a není čas trénovat. Takže jsem postupně zhoršoval z 0 na současných 4. Takže, nic moc. (úsměv)  

: .... kdo vyhraje Ryder Cup 2010?

Korbinian KOFLER:  Přeji vítězství Evropě.

: .... to chápeme, ale tak otázka nezněla. Chceme znát Váš tip na vítěze. Ale dá se  již z Vaší předcházející odpovědi vytušit.

Korbinian KOFLER:  Samozřejmě, zvítězí Evropa!

: .... jaké šance má podle Vás Německo na pořádání Ryder Cupu v roce 2018? Česko tu šanci nemá, tak bychom to přáli vám, máme to sem přeci jen blíž než do Walesu! 

Korbinian KOFLER:  Přidělení Německu bych velmi uvítal. "Wittelsbach projekt" je ideální pro golf v regionu, ale je podmíněn státní podporou, která mu chybí. A bez toho to nefunguje. Z toho pohledu má výhodu  kandidatura Francie, protože její vláda podporuje projekt.

: .... jak se Vám líbí naše stránky?

Korbinian KOFLER:  Líbí. Mimo jiné i to, jak přibližujete vaší golfové veřejnosti hřiště v sousedních zemích, kam si mohou „na otočku“ zajet zahrát osmnáctku a ještě se i v ten samý den v klidu vrátit domů.

 

 

 

Vydáno: 02.Srp.2014 Lokalita: Německo / Germany Golfové hřiště: München-Eichenried Autor: admin