Dubnové novinky z Českého Krumlova

Novinky z Český Krumlov

Krásný dubnový den všem našim příznivcům a čtenářům pravidelných zpráv ze Svachovky. Od našeho posledního přehledu novinek uteklo jenom pár týdnů, ale nových nabídek pro vás je hodně, a proto posíláme další souhrn klíčových zpráv:

 
1. TITUL NEJLEPŠÍ VÝKON HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ ČASOPISU GOLF DIGEST V ANKETĚ HŘIŠTĚ ROKU ZÍSKALO NAŠE GOLFOVÉ HŘIŠTĚ - naše první dubnová zpráva musí patřit skvělému ocenění, které jsme získali díky všem golfistům, jež hlasovali v anketě časopisu GOLF DIGEST - HŘIŠTĚ ROKU pro náš resort v kategorii NEJLEPŠÍ VÝKON. Moc všem touto cestou děkujeme za hlas, který jste nám dali a jsme také velmi potěšeni, že jsme se zároveň dostali mezi TOP 10 hřišť České republiky. Je to pro nás závazek a výzva obhájit tuto pozici i v dalším období, ale mohu za celý tým Svachovky slíbit, že uděláme letos maximum pro to, abychom tuto pozici za rok opět obhájili.
 
2. STARTUJÍ GOLFOVÉ LEKCE PRO DĚTI, MLÁDEŽ A PROJEKT HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT - letos o týden dříve, ale za to s několika novinkami: děti a mládež mají možnost trénovat s našimi trénery již 3yx týdně - novinkou jsou nedělní tréninky spojené se soutěžemi na hřišti i na tréninkové jamce - začátek je stanoven na 14,45 - konec plánovaný na 17,15. V této době si rodiče-golfisté stihnout zahrát minimálně 9 jamek a naši trenéři se mezitím budou věnovat všem mladým začínajícím golfistům. Proto ještě jednou posíláme výzvu všem rodičům, prarodičům, tetám a strýcům - pokud chcete, aby vaše ratoletosti začaly s golfem letos, je teď nejvyšší čas - měly by začít ve stejném období jako všechny ostatní děti a junioři. Golfové tréninky v úterý zůstávají připravené pro děti a mládež, které již školičky a školy absolvovaly, čtvrtky jsou připravené pro úplné začátečníky - a hodiny začínají oba dva dny vždy ve 4 odpoledne. Naši trenéři se  na vás všechny těší - nováčky prosíme, aby nám na recepci nahlásily, že chtějí do kurzů přihlásit.
Projekt Hraj golf, změň život má také jednu novinku - přidáváme sobotní odpolední hodiny, které lze v případě zájmu spojit a absolvovat najednou v rozmezí 16,00 - 18,30 samozřejmě s hrou na hřišti. I nadále platí, že 1 trenér se věnuje maximálně 4 hráčům a min.počet pro kurz jsou 2. Všechny kurzy řídí recepce na telefonu 606754570 nebo na e-mailu recepce@golfck.cz.
 
3. PŘÍMÉ PŘENOSY GOLFOVÝCH TURNAJŮ - GOLF CHANNEL opět na LCD televizi v naší restauraci. A hned s nejprestižnějším turnajem sezóny - MASTERS z AUGUSTY. Vedle Golf Channel naladíte také další sportovní kanály a tak se těšíme, že sledování golfových turnajů s nabídkou naší kuchyně a restaurace vás letos opět přiláká a zprostředkuje vám sledování golfu v přítomnosti vašich přátel.
 
4. NOVÁ PARTNERSKÁ GOLFOVÁ HŘIŠTĚ - PRAHA A OKOLÍ - do seznamu partnerských hřišť s podepsanými dohodami vklouzla na začátku dubna hned 2 hřiště, která najdete v Praze a blízkém okolí. První dohodu jsme podepsali s pražským GC MOTOL na Plzeňské ul., kde pro vás připravili slevu 40% na green fee 9 i 18 jamek. Vzápětí přišlo potvrzení slevy 30% na green fee 9 i 18 jamek na hřišti GC BOTANIKA v Horním Bezděkově, takže při vašich cestách do Prahy a středních Čech se teď už určitě vyplatí vzít si s sebou golfové hole. Hlavně pražský MOTOL vám bude blízký - jejich nakloněné ferveje a správná taktika útočení na green vám dají vzpomenout na naši domovskou Svachovku. Rozšíření partnerských hřišť do Prahy a  okolí určitě přivítají i naši členové, kteří v Praze bydlí nebo zde pracují.
 
5. OBJEDNÁVÁNÍ TEE TIME - GC BÖHMERWALD - po dohodě s manažerkou klubu jsme pro vás získali návod na objednávání TeeTime na partnerském hřišti Böhmerwald. Návod vám uložíme k prezentaci hřiště na našich stránkách (po přeložení) do konce tohoto týdne, takže můžete využít elektronickou cestu při plánování vaší hry v tomto nádherném šumavském 27mi jamkovém resortu. A jenom připomínáme, že 4.června odehrajeme první kolo partnerského 2-kolového turnaje pro členy obou klubů právě na hřišti Böhmerwald. Přihlášky na tento turnaj budou přes ČGF, turnaj bude na úpravu HCP a celkovými vítězi se stanou hráči,kteří odehrají i druhé kolo připravené na sobotu 8.října na našem hřišti.
 
6. FINIŠ PRACÍ NA HŘIŠTI - ještě tento a další týden budou pokračovat větší úpravy hřiště pro letošní sezónu. Částečné omezení se stále týká odpališť, které po prořezání potřebují ještě několik dní až týden na regeneraci. Proto budou odpaliště nadále uzavřena (vyjímku bude tvořit pouze turnaj) a tudíž stále platí příkaz hry z míst označených kameny (tj. mimo samotná odpaliště). Chtěli bychom také upozornit na změnu značení vodní překážky greenů 14 a 16 - pozorní hráči si všimli označení biozón a také zákazu vstupu za hranici biozóny vč. zákazu lovení míčků. U obou greenů bude vyznačená drop zóna pro případ, že vám vaše rána skončí ve vodní překážce.
 
7. PRAVIDLOVÁ PORADNA + MOŽNOST ÚČASTNIT SE SETKÁNÍ S ROZHODČÍM BOLESLAVEM BOBČÍKEM NAD AKTUÁLNÍMI PRAVIDLY R&A aneb jak nám pravidla mohou pomoci při golfové hře. Po žádosti některých členů jsme předběžně dohodli setkání s Bolkem Bobčíkem, mezinárodním rozhodčím ČGF nad pravidly R&A, které vám mnohdy mohou více pomoci než "uškodit" při řešení vzniklých situací při golfové hře. A k tomu se váže i připomenutí, že přímo na našich web stránkách máte umístěn odkaz na Pravidlovou poradnu, kterou vede Michael Jon. Michael bude určitě rád, když mu také pošlete zajímavý dotaz na pravidlovou situaci, kterou jste řešili v rámci vašich soutěžních nebo společenských golfových hrách. Věřím, že si tento dotaz a odpověď k ní také v Pravidlové poradně brzy přečtete (stejně jako my ostatní). Setkání je naplánováno na pátek 15.4. od 16ti hodin v naší restauraci - pošlete nám jako odpověď na tento souhrn novinek vaši přihlášku, chcete-li se setkání také zúčastnit - děkujeme.
Už tuto sobotu startuje naše 6.turnajová sezóna jejímž vyvrcholením bude 4denní turnaj SGA (2.7. - 5.7.) a zářijové Mistrovství klubu na rány (17.-18.9.). Všechny vás srdečně zveme a těšíme se na vaše osobní rekordy, které opět budeme sledovat a průběžně uveřejňovat na našich klubových stránkách. Společnost E.ON a PHILIPS už připravila sady žárovek pro excelentní výkony na jamce č. 7 - takže teď už jenom zbývá popřát nám všem dobré počasí, které se vždy ještě o něco více vylepší, když se sejdeme v dopoledních hodinách před zahájením jednotlivých klubových turnajů. 

 

Novinky

I letos si ve Mstěticích připravili prázdninovou nabídku zvýhodněných her a dalších akcí. Malou ochutnávkou je například Sunset fee za 790,-Kč, dítě za 1,-Kč při doprovodu držitele Prague Golf Card, sleva 30% pro hosta člena GCM a nebo koš míčků na driving...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Hřiště s dlouhou tradicí, která na každého golfistu zapůsobí jak ve virtuálním světě neboli v podobě webových stránek klubu, tak při vstupu do klubovny a následně i na hřiště.  Každého golfistu i negolfistu zde přivítá velmi příjemné prostředí s...
Vydáno: 29.06.2020 Lokalita: Vysočina Golfové hřiště: Svratka
Golfové hřiště Dobrouč se rozkládá nedaleko Ústí nad Orlicí v Orlických horách a je precizně zasazeno do malebné krajiny. Rodinný projekt dospěl k závěru a stojí před námi krásné 18 jamkové hřiště z pera Jakuba Červenky, se kterým jsme, nejen o Dobrouči,...
Vydáno: 27.06.2020 Lokalita: Pardubický kraj Golfové hřiště: Dolní Dobrouč
Golf Academy Mstětice pořádá o letních prázdninách PŘÍMĚSTKÉ TÁBORY pro děti. Více informací na academy@golfmstetice.cz
Vydáno: 21.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Mstětice
Tak jako bájný Fénix i hřiště na Štiříně doslova vstalo z popela a kvalita místních greenu, odpališť a fairwayí je na takové úrovni, na které za dlouhé roky, co jsem zde členem, snad nikdy nebylo. Bože! Konečně kompletně vymizely ty zelené rohože...
Vydáno: 18.06.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Štiřín
Poté co byla v roce 2017 zavřena Nová Amerika se všichni báli, které hřiště bude další na řadě, po třech letech je to tu, končí devítijamkové hřiště Klášter Teplá v Karlovarském kraji. Tuto smutnou zprávu se můžete dočíst na webových stránkách hřiště,...
Vydáno: 26.05.2020 Lokalita: Karlovarský kraj Golfové hřiště: Teplá
Od úterý 28.4. rozšiřujeme naše HAPPY HOURS o "Úterní partičku".   K již zavedenému Twillight fee, kdy každý den po 16 hodině můžete hrát se slevou 50%, nabízíme každé úterý hru na 18 jamek za 490 kč.      
Vydáno: 29.04.2020 Lokalita: Liberecký kraj Golfové hřiště: Malevil
Vážení členové Ringhoffer Golf Clubu, rád bych Vás informoval o termínu otevření golfového hřiště ve Štiříně.   Počasí se ze zimy přehouplo ze dne na den do léta, a tak je čas Vám sdělit jaká je situaci na hřišti. Jak jistě všichni víte vichřice...
Vydáno: 10.04.2020 Lokalita: Středočeský kraj Golfové hřiště: Štiřín

Stránky

Stránky

Vydáno: 06.Dub.2011 Lokalita: Jihočeský kraj Golfové hřiště: Český Krumlov Autor: cesky.krumlov